Ιστολόγιο ΠΑΟΚ Αρναίας

Πέμπτη 26 Ιανουαρίου 2012

15η Αγωνιστική (εξ αναβολής)

ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΑΡΝΑΙΑΣ 2-1

Σε ένα ακόμη παιχνίδι ο ΠΑΟΚ Αρναίας δεν μπόρεσε να αποκομίσει βαθμολογικά κάτι θετικό, χάνοντας εκτός έδρας από τον Αστέρα Β. Χαλκιδικής με 2-1.

Στο πρώτο ημίχρονο βρέθηκε πίσω στο σκορ πληρώνοντας την απειρία σε δύο φάσεις, στο 24ο λεπτό και στο 38ο λεπτό. Η ομάδα έκανε ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο αλλά παρόλα αυτά είχε ευκαιρίες να βρεθεί μπροστά στο σκορ.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα ήταν καλύτερη, έχοντας σωστή ανάπτυξη προσπάθησε να ανατρέψει το αποτέλεσμα, είχε καλές ευκαιρίες αλλά το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει το σκορ με μακρινό σουτ του Καραγιάννη στο 73ο λεπτό.

ΠΑΟΚ Αρναίας: (Πάππος) Χάβος Δ. – Γαλαθρής (46’ Στόικος Αρ.) - Δημητριάδης - Καραγιάννης - Κεχαγιάς - Λαμπρινός - Μπιζέτας - Ντούσκου - Ρεπάνης (46’ Σαμάρας) - Στόικος Χ. - Χάβος Γ.